Aydın Haberleri

Aydın’da kavga! Alkollü gençler bekçilerle birbirine girdi!

Aydın'da devriye gezen bekçiler ile çevreye rahatsızlık veren alkollü gençler arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma kısa sürede silahlı ve bıçaklı kavgaya döndü.

Aydın’a bağlı Efeler ilçesinde bekçiler ile alkollü gençler arasında kavga çıktı. Gece devriye gezen bekçiler bir grup alkollü gencin çevreye rahatsız ettiklerini fark ettiler. Gençleri uyaran bekçiler ile gençler arasında tartışa kısa sürede kavgaya döndü. Şahıslar polislerle tartışarak bıçak çekti. Bekçiler şahısların direnmesine silahla havaya ateş ederek karşılık verince, mahalle birbirine girdi.

Aydın’da Cuma Mahallesi’nde saat 00.00 sularında meydana gelen olayda, alkollü şahısların çevreye rahatsızlık verdiğini gören ve o sırada devriye gezen bekçiler, şahısları uyardı. Bekçilerin uyarısından rahatsız olan şahıslar, bekçiler ile tartışmaya başladı.

BEKÇİLER HAVAYA ATEŞ AÇTI

Tartışma esnasında direnen 3 şahıs bekçilere bıçak çekerken, bekçiler de havaya uyarı ateşi açtı. Yaşanılan durum karşısında olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Ortalığı karıştıran ve bekçilere mukavemet gösteren şahıslar, olay yerine gelen takviye ekiplerce gözaltına alınarak, karakola götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu