Aydın Haberleri

Aydın’da iki kişi arasında silahlı kavga!

Aydın'da iki kişi arasında çıkan tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Çıkan kavga sonucunda 1 kişi bacağından vurularak yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Bacağından yaralanan kişi ise kendi imkanlarıyla hastaneye gitti. 

Aydın’da A.B. ile M.Y. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Çıkan tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Olay sonucunda A.B. bacağından vurularak yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Bacağından yaralanan kişi ise kendi imkanlarıyla hastaneye gitti.

Olay, Aydın’ın Efeler ilçesi Orta Mahalle 205 sokak ile 220 sokak kesişiminde saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre A.B. ile M.Y. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavga dönüştü.

Kavgada silahını ateşleyen M.Y. A.B.’yi bacağından vurarak kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

A.B. ise kendi imkanları ile Aydın Devlet Hastanesi’ne gitti. Polis olaydan sonra kaçan şüpheli M.Y.’yi kısa süre sonra yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.