Aydın HaberleriGündem

Aydın’da iki grup arasında tapu kavgası! Yaralılar var

Aydın'da iki grup arasında tapu kavgası çıktı. Alım satım yapmaya giden iki grup arasında çıkan kavga sonucunda 1'i ağır 2 kişi yaralandı. Yaşanan olay sonrasında tapu işlemlerinin ve binaya giriş çıkışların durdurulduğu öğrenilirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Aydın’da Tapu Müdürlüğü’nde alım satım sırasında iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Çıkan kavgada bıçaklanan 2 kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Hastaneye kaldırılan yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yaşanan olay sonrasında tapu işlemlerinin ve binaya giriş çıkışların durdurulduğu öğrenilirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olay, Efeler’in Hasan Efendi Mahallesinde bulunan Tapu Kadastro Müdürlüğü’nde saat 15.30 sularında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Tapu Müdürlüğünde alım satım yapmaya giden 2 grup arasında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı.

1’İ AĞIR 2 YARALI

Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmada E.K. isimli şahıs, O.K. ve F.K.’yı bıçakladı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan kalbinden bıçaklanan O.K.’nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenilirken, ADÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılan F.K.’nın ise hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Yaşanan olay sonrasında tapu işlemlerinin ve binaya giriş çıkışların durdurulduğu öğrenilirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.