Aydın Haberleri

Aydın’da görüldü! 2 metre uzunluğunda…

Havaların ısınmasıyla birlikte yılanların ortaya çıkması vatandaşlara panik yaşatıyor. Tüm yurtta görülmeye başlayan yılanlar bu kez de Aydın'da ortaya çıktı. Nazilli ilçesi Hasköy Mahallesi'nde görülen 2 metre uzunluğundaki yılan Mahalle Muhtarı Hüseyin Danacı tarafından etkisiz hale getirildi.

Sıcaklıkların artmasıyla ortaya çıkan yılanlar vatandaşlara panik yarattı. Tüm yurtta görülmeye başlayan yılan bu kez de Aydın’da ortaya çıktı. Nazilli ilçesi Hasköy Mahallesi’nde görülen ve korkuya neden olan 2 metre uzunluğundaki yılan mahallenin muhtarı Hüseyin Danacı tarafından etkisiz hale getirildi.

Nazilli ilçesi Hasköy Mahallesi’nde görülen yılan büyük panik yaşattı. Müstakil evin çatısında görülen yaklaşık 2 metre uzunluğundaki yılan ev sahibi Hasköy Mahalle Muhtarı Hüseyin Danacı tarafından etkisiz hale getirildi.

Dev yılanı görünce ne yapacağını şaşıran Muhtar Danacı, “Yılan büyük ihtimal evin çatısındaki kuş yavrularına zarar vermek için çıkmış. Yılan beni görünce bana doğru geldi ve ben de panik ve korkuyla etkisiz hale getirmek durumunda kaldım” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler