Aydın HaberleriGündem

Aydın’da dehşete düşüren olay: Doğal gaz borusuna asılı halde bulundu!

Aydın’da dehşete düşüren bir olay meydana geldi. 50 yaşındaki Adnan Menderes Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Dekan Sekreteri Ayşe Akay, evinde doğal gaz borusuna asılı halde bulundu. Kendisinden haber alamayan yakınları eve gittiklerinde acı manzarayla karşılaştı. Akay, doğal gaz borusunda asıl olarak bulundu.

ASILI HALDE BULUNDU

Acı olay, bugün saat 10.00 sıralarında yaşandı. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi’nde 21 yıldır dekan sekreteri olarak görev yapan Ayşe Akay’dan sabah haber alamayan yakınları, sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine eve giden polis ekipleri, kapıyı çilingire açtırarak eve girdi. Akay, iple doğal gaz borusuna asılı ölü bulundu.

Acı haberi alan yakınları ve mesai arkadaşları ise büyük üzüntü yaşadı. Akay’ın cansız bedeni, polis ve savcının olay yeri incelemesinin ardından Aydın’dan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Öte yandan Ayşe Akay’ın birlikte yaşadığı oğlu Uğur Can Akay’ın (24), 5 yıl önce yaşamına son verdiği öğrenildi. Polis, Ayşe Akay’ın ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.