Aydın HaberleriGündem

Aydın’da dehşete düşüren olay! 11 yaşındaki çocuğunu oklavayla dövdü

Aydın'da dehşete düşüren bir olay yaşandı. Dün akşam saatlerinde bir kişi balkonda oğlunu oklavayla dövdü. Durumu gören mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine eve gelen polis, baba Z.K.'yi gözaltına aldı. 

Korkunç olay, Aydın’ın Nazilli ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi’ndeki bir apartmanın balkonunda yaşandı. Dün akşam saatlerinde bir kişi balkonda 11 yaşındaki oğlunu oklavayla dövdü. Durumu gören mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine eve gelen polis, baba Z.K.’yi gözaltına aldı.

İddiaya göre, yaramazlık yaptığı için babası Z.K. tarafından oklavayla dövülen 11 yaşındaki H.K. korkudan balkona kaçtı. Elindeki oklavayla çocuğun peşinden balkona çıkan Z.K., oğlunu oklava ile dövmeye devam etti.

Olaya tanık olan mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine eve gelen polis, baba Z.K.’yi gözaltına aldı. Emniyette ifade veren Z.K., işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

ACIYLA FERYAT ETTİ

Küçük çocuğun sesini duyan mahalle sakinleri yaşanan şiddeti cep telefonları ile kaydetti. Görüntülerde, Z.K., korkudan balkona kaçan oğlunun peşinden giderek elindeki oklava ile çocuğu dövüyor. Küçük çocuk da annesinden yardım istiyor. Ancak, baba Z.K. oğluna yardım etmek isteyen anneye izin vermiyor. Acıyla feryat eden çocuk Baba vurma derken, Z.K. vurmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu