Aydın Haberleri

Aydın’da cani koca boşanma arefesindeki eşini 3 çocuğunun önünde dövüp saçlarını kesti!

Kadına yönelik şiddet bu kez Aydın'da! Boşanma arefesindeki eşi tarafından üç çocuğunun önünde dövülüp saçları kesildi.

Kadına yönelik şiddet haberleri bitmiyor. Acı haber bu kez de Aydın’dan geldi. Boşanma arefesindeki Özlem K. (22), eşi tarafından 3 çocuğunun gözünün önünde gözleri morarıp yüzü şişene kadar dövüldü. Eş Ünal K. (26), kapısının saçlarını da kesti.

Söke ilçesinde oturan Özlem K., 6 yıl önce, arıcılık yaparak, geçimini sağlayan Ünal K. ile evlendi. Çiftin bu evlilikten 3 çocuğu dünyaya geldi. Evlendikten bir süre sonra eşinden şiddet görmeye başladığını belirten Özlem K., mart ayında boşanma davası açtı.

Dava sürerken, Ünal K., iddiaya göre, zaman zaman Özlem K.’ye barışmak istediğini söyleyip, bir daha şiddet olmayacağına dair sözler verdi. Pazar günü eşinin kaldığı eve giden ve alkollü olduğu öne sürülen Ünal K., iddiaya göre, çocuklarının gözü önünde tartışma çıkardı. Ünal K., dövdüğü Özlem K.’nin yüzünü tanınmaz hale getirdi, daha sonra da makasla saçlarını keserek, önüne döktü.

Korkudan ne yapacağını bilemeyen genç kadının yardımına komşuları geldi. Eve çağrılan sağlık görevlilerince ambulansla Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Özlem K., buradaki tedavisinin ardından darp raporu alarak, polise şikayette bulundu.

Eşine şiddet uyguladığı ve darbettiği gerekçesiyle gözaltına altına alınan Ünal K., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyeden serbest bırakıldı. Özlem K., yakınlarının yanına sığınırken, 3 çocuk ise devlet korumasına alındı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu