Aydın Haberleri

Aydın’da acı ölüm! Ailesi yasa boğuldu

Aydın'da akşam saatlerinde acı bir olay meydana geldi. İki traktörü birbirine bağlayarak çekmeye çalışan kişi, traktör ile demir kapı arasında sıkışarak hayatını kaybetti. Olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Acı haberi alan ailesi yasa boğuldu. 

Aydın’ın Efeler ilçesinde akşam saatlerinde iki traktörü birbirine bağlayarak çekmeye çalışan Şevket Mutlu, traktör ile demir kapı arasında sıkışarak hayatını kaybetti. Olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Acı haberi alan ailesi yasa boğuldu.

Olay, Umurlu Mahallesi Yarıkavak Mevki’nde aksam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evinin bulunduğu bahçe içerisindeki besihanede hayvanlarının bakımını yapan Şevket Mutlu’nun (64) traktörü bozuldu. Bir başka traktör ve bozulan traktörünü çeki halatı ile birbirine bağlayan Mutlu, traktörünü besihaneden çıkartmak istedi. Bu sırada öndeki traktör birden hareket edince arkada bulunan traktör ile besihane kapısı arasında sıkışan Mutlu olay yerinde hayatını kaybetti.

ACI HABERİ ALAN AİLESİ YASA BOĞULDU

Ailesinin ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Mutlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Mutlu’nun acı haberini alan ailesi başta olmak üzere tüm sevenleri yasa boğuldu. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu