Aydın HaberleriGündem

Aydın’da acı olay! Nehirde cansız bedeni bulundu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 7 gündür kayıp olarak aranan 71 yaşındaki Durmuş C.’nin cansız bedeni Menderes Nehri’nde bulundu. Bunalıma girdiği öne sürülen yaşlı adamın daha önce de 3 kez Menderes Nehri’nde intihara kalkıştığı ve yakınları tarafından bulunarak vazgeçirildiği belirtildi. Öte yandan acı haberi alan yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Nazilli’de, sağlık sorunları sebebiyle bir süredir bunalımda olduğu iddia edilen Durmuş C., 7 gün önce kırsal Dallıca Mahallesi’ndeki evinden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Yakınları, yaptıkları aramadan sonuç alamayınca güvenlik güçlerine haber verdi. Durmuş C. için arama çalışması başlatıldı.

3 KEZ İNTİHARA KALKIŞTI

Menderes Nehri’ne daha önce intihar etmek amacıyla 3 kez geldiği ve yakınları tarafından ikna edilerek evine geri döndüğü belirtilen Durmuş C. için AFAD ile İl Emniyet Müdürlüğü Marmaris Sualtı Grup Amirliği ekipleri de bu bölgede çalışma yaptı.

Ekipler, daha önce intihar girişiminde bulunduğu bölgeye 2 kilometre mesafede nehirde Durmuş C.’nin cansız bedenine ulaştı. Kaybolduktan 7 gün sonra cenazesi bulunan Durmuş C.’nin yakınları, acı haberi alınca gözyaşlarına boğuldu. Durmuş C.’nin cenazesi, yapılan incelemenin ardından morga kaldırıldı.