Yüzme Kursu Öğrencileri Katılım Sertifikalarını Aldı

Nazilli Belediyesi Tarafından Düzenlenen Yüzme Kursuna Katılarak Yüzmeyi Öğrenen 70 Öğrenci Kursa Katılım Sertifikalarını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’In Elinden Aldı.

Yüzme Kursu Öğrencileri Katılım Sertifikalarını Aldı

Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen yüzme kursuna katılarak yüzmeyi öğrenen 70 öğrenci kursa katılım sertifikalarını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın elinden aldı.

Nazilli Belediye Başkanı ve Belediyespor Onursal Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Yüzme kursuna katılarak yüzmeyi öğrenen 70 öğrenciye kurs bitirme belgelerini verdi. Nazilli Belediyespor’un uzman eğiticileri tarafından Sümer Parktaki Şehit Mehmet Akın Yüzme Havuzunda, uygun şart ve uygun fiyatlarla yüzme kursuna katılan öğrencilere belgelerini vermek üzere havuza gelen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık katılımcı öğrenciler tarafından büyük coşku ve sevgi gösterileriyle karşılandı.
Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen 2014 yaz dönemi yüzme kurslarında 7-16 yaş arası 70 çocuk yüzmeyi öğrendi. Kursa katılan 70 öğrenciye Sümer park’ta bulunan olimpik ölçülere göre yapılmış Şehit Akın Kurtoğlu Yüzme Havuzunda hafta içi 09.30- 10.45 saatleri ile 11.00-12.15 saatleri arasında 2 seans halinde 5 haftalık programla kurs verildi. 15 Temmuz - 21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yüzme kursları ile çocukların tatillerini öğrenerek ve eğlenerek geçirmiş olduklarını ifade eden Alıcık, “Bu yılda Utku Duru, Erdem Özyeşil ve Hasan Aygün olmak üzere 3 yüzme öğretmenimiz nezaretinde 70’e yakın öğrenci haftanın 3 günü yüzme kursuna gelerek hem yüzmeyi öğrendi hem eğlendi. Bu yaz döneminde de spor uzmanı öğretmenlerimiz nezaretindeki yüzme kursu ile çocuklarımız tatillerini öğrenerek ve eğlenerek geçirmiş oldular. Bu kursta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çocukların fiziksel gelişimlerini sağlamak, onları obeziteden, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve boş zamanlarını sportif faaliyetlerle geçirebilmeleri için Nazilli’de sosyal, sportif aktivitelerimiz bundan sonra da devam edecek. Nazillili çocuklarımıza önümüzdeki dönemlerde sporun başka dallarında ve diğer sosyal aktivitelerde projeler üreterek hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu aktiviteler sayesinde çocuklarımız kendine güvenen, sosyalleşmiş Sağlıklı nesiller olarak geleceğimizin teminatı olacaklar" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE