Yıllardır süren yol sorununu Başkan Çerçioğlu çözdü

Aydın Büyükşehir Belediyesi, il genelinde uyguladığı yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri çalışmalar kapsamında Umurlu Mahallesi ile Aşağı Yakacık Mahallesi’ni...

Yıllardır süren yol sorununu Başkan Çerçioğlu çözdü
Aydın Büyükşehir Belediyesi, il genelinde uyguladığı yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri çalışmalar kapsamında Umurlu Mahallesi ile Aşağı Yakacık Mahallesi’ni birleştiren Sarıçam sokakta sati kaplama çalışmaları yaparak mahalle halkının derdine çare oldu.
Uzun süredir yapılamayan ve mahalle halkının büyük sıkıntı çektiği 2 bin 900 metre uzunluğundaki yolu yapan Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden mahalle halkı “Başkanımız Özlem Çerçioğlu’ndan Allah razı olsun. Bizi büyük bir dertten kurtardı” diye konuştular.
Aşağı Yakacık Mahalle Muhtarı Necati Yıldız, mahalle halkı adına Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ederek, “Mahalle halkının okula giderken kullandığı yol olmasından dolayı bu yolun yapımı bizim için çok önemliydi. Kış günlerinde çamurdan ve yol bozukluğundan çocuklarımızı okula gidemiyordu, bizde yerel ürünlerimizi ilçeye götürüp ekmeğimizi kazanamıyorduk. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Çerçioğlu, bir sözümüzle isteğimizi yerine getirdi, yıllardır yapılamayan yolu yaptı. Mahalle halkının en büyük sorunu olan yol sorununu çözen Başkan Çerçioğlu’na mahallem ve şahsım olarak çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE