Toplum Destekli Polisten Başkan Kayalı’ya Ziyaret

Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Bünyesinde Oluşturulan "Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği” Ekipleri, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’yı Makamında Ziyaret Etti.

Aydın 09.02.2015, 23:38 18.02.2015, 22:59
Toplum Destekli Polisten Başkan Kayalı’ya Ziyaret
Kuşadası Emniyet Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan "Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği” ekipleri, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’yı makamında ziyaret etti.

Büro amiri Fatma Yılmaz Güneş başkanlığındaki polis ekibi, başkan Kayalı’ya çalışmaları ve kuruluş amaçları hakkında bilgi verdi. Vatandaşlarla daha iyi ilişkiler kurma, suçtan mağdur olma korkusunu ve suç oranlarını azaltma amacıyla kurulan Toplum Destekli Büronun Amiri Fatma Yılmaz Güneş, “Amacımız olayları olmadan önlemek, toplumla işbirliği içinde olmaktır. Kuşadası’nda büromuzun geleceğe yönelik Kadına karşı şiddet, Sokak çocuklarına yönelik sportif turnuvalar gibi projeleri var. Bunları hayata geçirmede Kuşadası Belediye Başkanımızla işbirliği içinde olmak, desteklerini almak istiyoruz. Birlikte daha bir çok projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Özer Kayalı’da Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekiplerine başarı dileklerinde bulundu. Kayalı, “Sizlerin hazırladığı ve toplumsal sorunlarımızın çözümüne katkı yapacak projelerinizi destekliyoruz. Sosyal belediyecilik gereklerine uygun olan projeleri olanaklarımız ölçüsünde maddi ve manevi destekleriz” dedi.
Yorumlar (0)
22°
açık