Sökeli çiftçiye tarımsal yatırımlara yapılan desteklemeler anlatıldı

Sökeli çiftçilere kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı kapsamında tarıma dayalı ekonomik yatırımlara yapılan desteklemelerle ilgili bilgiler verildi.Aydın ve Söke Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri tarafından...

Sökeli çiftçiye tarımsal yatırımlara yapılan desteklemeler anlatıldı
Sökeli çiftçilere kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı kapsamında tarıma dayalı ekonomik yatırımlara yapılan desteklemelerle ilgili bilgiler verildi.
Aydın ve Söke Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri tarafından düzenlenen toplantı Söke Ziraat Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi. İzleyenler arasında Söke Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Seyit Yıldız ile Müdürlük yetkilileri de yer alırken, toplantıda Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Mustafa Aslan konuşmacı olarak yer aldı.
Bilgilendirme toplantısında Mustafa Aslan katılımcılara Destekleme sağlanan yatırım konuları, desteklemeler kapsamında Aydın ilinde uygulanabilecek proje konuları, yatırım tutarları ve destekleme miktarları gibi konularda bilgiler verdi. Başvuruların tebliği yayın tarihi 21 Ekim 2016’dan itibaren 45 gün içinde elektronik ağ üzerinden yapılabileceği, yatırım projelerinin tamamlanma tarihinin 1 Aralık 2017 olduğu ifade edildi.
YORUM EKLE