Söke Ticaret Odası üyeleri EXPO ve YÖREX’i gezdi

Söke Ticaret Odası üyelerini 28-30 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya EXPO Fuarı ve Yörex Yöresel Ürünler Fuarına götürdü.Bu yıl 7.’si gerçekleştirilen Yörex Yöresel Ürünler Fuarı, Türkiye’nin çeşitli yerlerinden üretildiği veya yetiştirildiği...

Aydın 31.10.2016, 17:43
Söke Ticaret Odası üyeleri EXPO ve YÖREX’i gezdi
Söke Ticaret Odası üyelerini 28-30 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya EXPO Fuarı ve Yörex Yöresel Ürünler Fuarına götürdü.
Bu yıl 7.’si gerçekleştirilen Yörex Yöresel Ürünler Fuarı, Türkiye’nin çeşitli yerlerinden üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ve gıda ürünleri, el sanatı ve sanayi ürünlerini bir araya getiriyor. Söke Ticaret Odası üyeleri YÖREX’in yanında Antalya EXPO alanını da gezme fırsatı buldu.
Söke Ticaret Odası tarafından yapılan organizasyonla, oda üyelerinden oluşan heyet Antalya EXPO ve YÖREX fuarını gezdi. Fuarların ticaret hayatında önemli bir yere sahip olduğunu belirten Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay; “Gelişen ve değişen dünyada üretimi yapılan ürünleri, bu ürünlerin teknolojileri, pazarlama teknikleri ve tanıtımları hakkında fikir edinmek, üyelerimize değişik ufuklar çizmek açısından fuarları önemsiyoruz. Yörex’te uluslararası anlamda ses getiren fuarlardan biri” dedi.
Yorumlar (0)
29°
açık