Söke Kaymakamı Kurtbeyoğlu, üniversite öğrencileriyle buluştu

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke İşletme Fakültesi Kariyer Günleri Topluluğu tarafından söyleşi düzenlendi."Mülki İdare ve Bürokrasi" konulu söyleşinin konuşmacısı Söke İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu oldu. İşletme Fakültesi...

Söke Kaymakamı Kurtbeyoğlu, üniversite öğrencileriyle buluştu

Başkan Başer'den ''Zabıta Haftası'' mesajı... Kütahya’nın Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, “Zabıta Haftası” nedeni ile mesaj yayınladı.  

Başkan Başer, Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’nın 192. kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajında “Belediye hizmetlerinin güvenliğini sağlayan, kamu düzenini koruyan, toplumda güvenlik, dirlik ve sağlık şartlarının bozulmaması amacıyla görev yapan zabıta teşkilatımız, aynı zamanda şehirle alakalı alınan karar ve yasaları da uygulayan bir kolluk gücüdür. Kanun ve nizamlar çerçevesinde görevini yerine getiren zabıtanın amacı halkın huzurunu ve esenliğini sağlamaktır. Zabıta teşkilatımız her zaman vatandaşa yol gösterici, giydiği üniforma ile halkın esenliğine hizmet etme bilinciyle hareket etmektedir. Çavdarhisar ilçemizin ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE