Söke Hacı Halil Paşa Halk Kütüphanesi’nde ödül töreni

Söke’de Cumhuriyet’in 93. Yıl kutlama etkinlikleri programı çerçevesinde ödül töreni ve sergi, İlçe Hacı Halil Paşa Halk Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi.Ödül töreni ve sergiye İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Belediye...

Söke Hacı Halil Paşa Halk Kütüphanesi’nde ödül töreni
Söke’de Cumhuriyet’in 93. Yıl kutlama etkinlikleri programı çerçevesinde ödül töreni ve sergi, İlçe Hacı Halil Paşa Halk Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi.
Ödül töreni ve sergiye İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran başta olmak üzere bazı daire ve okul müdürleri, öğrenci ve velileri katıldı. Etkinlikte ilk olarak okullar arası düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon dallarında yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
İlkokullar arası resim yarışmasında dereceye giren Sudenaz Kıyak (Vakıfbank İ.O.), Tansel Selin Çetin (Amerikan Kültür Koleji), Gülsüm İdil Belligün (Felekşan Fırat İ.O.)’e ödüllerini İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu verdi. Ortaokullar arası şiir yarışmasında dereceye giren Ali İnce (Nebahat Alpan Ortaokulu), Betül Sürücüoğlu (İmam Hatip Ortaokulu), Seyit Berkay Çırak (Özel Kültür Ortaokulu)’a ödüllerini Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran verdi. Liseler arası kompozisyon yarışmasında dereceye giren Almina Altümsek (Yavuz Selim Anadolu Lisesi), Bengisu Berivan Kilim (Rıdvan Özen Anadolu Lisesi) ve Cengizhan Öztürk (Mesleki Teknik Anadolu Lisesi)’e ödüllerini Hacı Halil Paşa Halk Kütüphanesi Müdürü Fatih Akbaba verdi. İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu ve Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencileri kutlayarak başarılar diledi.
Gerçekleşen ödül töreni sonrasında Cumhuriyet dönemi kitapları sergisi ve Atatürk fotoğrafları sergisi katılımcılar tarafından gezildi.
YORUM EKLE