Şirinadalı minikler bir yıllık el becerilerini sergiledi

Kuşadası Şirinada Çocuk Akademisi yıl sonu sergisi büyük ilgi gördü.Kuşadası’nda 3 ayrı şubesiyle çocuklara hizmet veren Şirinada Çocuk Akademisi’nde eğitim gören minik öğrencilerin 2016 yılı boyunca ürettikleri eserlerden oluşan...

Şirinadalı minikler bir yıllık el becerilerini sergiledi
Kuşadası Şirinada Çocuk Akademisi yıl sonu sergisi büyük ilgi gördü.
Kuşadası’nda 3 ayrı şubesiyle çocuklara hizmet veren Şirinada Çocuk Akademisi’nde eğitim gören minik öğrencilerin 2016 yılı boyunca ürettikleri eserlerden oluşan sergi Kipa Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Velilerin ve davetlilerin büyük ilgi gösterdiği sergi göz kamaştırdı.
Serginin açılışında konuşan Şirinada Çocuk Akademisi ortaklarından Derya Alp, akademide eğitim gören miniklerin 2016 yılı boyunca ürettikleri çeşitli el becerilerinin sergisini açmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek, açılışa ilgi gösteren veli ve davetlilere teşekkür etti. Derya Alp, okul öncesi eğitimle çocukların zihin gelişimlerinin yanında el becerilerinin de geliştiğini, öğrencilerin bir yıl boyunca yaptıkları bu eserlerin aynı zamanda ne kadar yetenekli olduklarının da bir göstergesi olduğunu kaydetti. Alışveriş merkezi düzenlenen serginin açılışından sonra sergiyi gezen aileler, minik çocuklarının 1 yıl boyunca hazırladığı bir birinden güzel eserleri ve el becerilerini incelerken duygu dolu anlar yaşadı.
YORUM EKLE