Şehit Aileleri’nden görevi başındaki polislere ziyaret

İstanbul’da 44 kişinin şehit olduğu ve 155 kişinin yaralandığı hain terör saldırısının ardından Aydın’da vatandaşların yanı sıra sivil toplum örgütleri polisleri yalnız bırakmıyor. Aydın Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma...

Şehit Aileleri’nden görevi başındaki polislere ziyaret
İstanbul’da 44 kişinin şehit olduğu ve 155 kişinin yaralandığı hain terör saldırısının ardından Aydın’da vatandaşların yanı sıra sivil toplum örgütleri polisleri yalnız bırakmıyor. Aydın Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği gece görevi başındaki polislere ziyaret edip hem taziye dileklerini sundu hem de polislere moral verdi.
Türkiyeyi yasa boğan hain terör saldırılarının ardından başlatılan “Polisimin Yanındayım” kampanyası Aydın’da yoğun ilgi görüyor. Polis uygulama noktaları, karakollar ve emniyet müdürlüğü vatandaşların yanı sıra sivil toplum örgütlerinin akınına uğruyor. Dün gece şerin değişik noktalarında görev yapan polisleri görev yerlerinde ziyaret eden Aydın Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Sevil Esin ve beraberindekiler polislere taziye dileklerini sunup ‘yanınızdayız’ mesajı verdi.
YORUM EKLE