Rehber Münire Kalkım Sergi Açtı

Ressam, Rehber Ve Emekli İngilizce Öğretmeni Münire Kalkım 4. Kişisel Sergisini Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde Açtı.

Rehber Münire Kalkım Sergi Açtı

Ressam, rehber ve emekli İngilizce öğretmeni Münire Kalkım 4. kişisel sergisini Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde açtı.

Uzun yıllar resim çalışmalarını sürdürdüğünü anlatan Münire Kalkım, rehberlik mesleğinde Türkiye ve dünyanın pek çok yerini gezerken fotoğrafladığını ve sonra yağlıboya tablolara dönüştürdüğünü belirtti.
Kuşadası konulu resimleri, doğa, şehir manzaraları, güncel olayları yalın ve uçucu renklerle birleştirdiğini anlatan Münire Kalkım, sergi açılışında destekleri için Emekli Öğretmenler Derneği ve Rehberler Derneği üyelerine teşekkür etti. Kuşadası Belediyesi Turizm, Kültür ve Sanat Komisyonu ve Belediye Meclis üyesi Canan İnanç sergi açılışında Münire Kalkım’ı kutladı. İnanç, Kuşadası manzaralı resmi alırken yeni açılacak turizm sezonunun rehberler başta olmak üzere tüm Kuşadası esnafına hayırlı ve bol kazançlı geçmesi dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE