Polis önce arama yaptı, sonra iki kişiyi gözaltına aldı

Aydın Efeler’de hafta sonu öğrencilerin ve gençlerin uğrak yeri haline gelen Aytepe Mesire Alanı bi mekan takımı kişilerin uğrak yeri haline geldi. Bir çok olumsuzluğun da yaşandığı bölge ile ilgili gelen şikayetler üzerine polis ekipleri...

Polis önce arama yaptı, sonra iki kişiyi gözaltına aldı
Aydın Efeler’de hafta sonu öğrencilerin ve gençlerin uğrak yeri haline gelen Aytepe Mesire Alanı bi mekan takımı kişilerin uğrak yeri haline geldi. Bir çok olumsuzluğun da yaşandığı bölge ile ilgili gelen şikayetler üzerine polis ekipleri denetimleri sıklaştırdı.
Akşam saatlerinde bir ihbarı değerlendiren polisler Aytepe Mesire alanında bulunan bazı kişilerin üzerinde arama ve kimlik kontrolü yaptı. Yapılan çalışmalar sonunda üzerinde arama yapılan kişilerden biri 30 diğeri 29 yaşındaki iki erkek şahıs gözaltına alındı. Daha önceleri hafta sonlarını akşamları dinlendikleri Aytepe Mesire Alanı’na gelmekten çekinmeye başladıklarını belirten aileler bölgede denetimlerin sıklaştırılmasını ve mesire alanının bi mekan takımı kişilerden kurtarılmasını istediler.
YORUM EKLE