Pektaşoğlu, Genç İş adamlarını Ağırladı

Didim Genç İşadamları Derneği, sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerini Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile sürdürdü.Didim Genç İşadamları Derneği Başkanı Özgür Deniz ile yönetim kurulu üyeleri, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası...

Pektaşoğlu, Genç İş adamlarını Ağırladı
Didim Genç İşadamları Derneği, sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerini Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile sürdürdü.
Didim Genç İşadamları Derneği Başkanı Özgür Deniz ile yönetim kurulu üyeleri, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Özgür Deniz kurum ve kuruluşlarla ilişkilerin kurulması amacıyla ziyaretler yaptıklarını belirterek “Bizler Didim’de yaşayan ve Didim’de para kazanan işadamları olarak ilçemize katkı sunmak amacıyla bir araya geldik. Didim’de kurumlar arası diyalogların arttırılması için bu tür ziyaretler önemli; esnafımızda bu çerçevede bizler açısından çok önemli.”dedi.
Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, yapılan ziyaretten memnuniyetle duyduğu dile getirerek “İlçede bu tür bir oluşumun olması güzel; Kurumlar arası diyalogun gelişmesi noktasında bizlere düşen görevler varsa yapmaya hazırız. Esnafımıza yönelik atılacak her türlü adımında yanındayız.”dedi.
Ziyarette esnafın sorunları konusunda karışıklıklı fikir alış verişinde bulunuldu.
YORUM EKLE