Nazilli’de Aleviler yeniden ’Adak’ dedi

Nazilli Alevi Kültür derneğinde Temmuz ayında Genel merkez tarafından görevden alınan başkan Veysel Adak rakibi İlhan Önal’a 104 oy fark atarak yeniden başkan seçildi.Veysel Adak başkanlığındaki Alevi kültür derneği yönetimi, geçtiğimiz...

Nazilli’de Aleviler yeniden ’Adak’ dedi

Aydın Kuşadası'nda trafik kazası... Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bir bankaya ait değerli evrak ve para nakil aracı bir otomobille kafa kafaya çarpıştı. Kazada 1’i ağır 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Çamlık yolu Şoförler Odası tesisleri önünde, Kuşadası’ndan Aydın istikametine seyreden bir bankaya ait 34 HU 1311 plakalı para nakil ve değerli evrak taşımada kullanılan panelvan araç, Çamlık’tan Kuşadası’na doğru giden 35 LCR 20 plakalı otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. Aşırı hız nedeniyle meydana gelen trafik kazasında 1’i ağır 3 kişi yaralandı. Yaralılar kaza yerine gönderilen ambulanslarla Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kaza nedeniyle Kuşadası-Aydın yolunun şoförler odası bölümü bir saat süreyle trafiğe kapandı.

Trafik ekipleri daha sonra yolu önce tek şeritten, kaza yapan araçların kaldırılmasının ardından da iki şeritten tekrar trafiğe açtı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE