banner123

Nazilli Belediyespor 4 Transfer Daha Yapacak

Siyah-beyazlı Takımın Teknik Patronu Ahmet Kazım Ertem 4 Oyuncuyu Daha Bünyelerine Katarak Transferi Noktalayacaklarını Belirtirken, Transfer İçin Önlerinde Daha Uzun Zaman Olduğunu Ve Acelelerinin Olmadığını İfade Etti.

Aydın 16.06.2015, 17:29
Nazilli Belediyespor 4 Transfer Daha Yapacak
Spor Toto 2. Lig takımlarından Nazilli Belediyespor’un teknik patronu Ahmet Kazım Ertem 4 oyuncuyu daha bünyelerine katarak transferi noktalayacaklarını belirtti.
Nazilli Belediyespor’da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şuana kadar Fatih Üge’yi (Forvet - Körfez İskenderunspor),Emre İşciler’i (Sağ kanat - Turgutluspor),Yüksel Kayaalp’i (Sağ bek - Altay),Yılmaz Özeren’i (Orta Saha -İnegölspor) kadrosuna katan siyah-beyazlı takımda teknik patron Ahmet Kazım Ertem 4 transfer daha gerçekleştireceklerini söyledi. Takımın bütçesi ve ihtiyacı doğrultusunda giden oyuncuların yerlerini dolduracaklarını ifade eden Ertem, “Şuana kadar 4 futbolcu ile el sıkıştık. Bu oyuncuları takımın ihtiyacı doğrultunda transfer ettik. Sezon sonu hazırladığım rapor doğrultusunda Bora Yelken, Tufan Zahid Arslan, Sofu Baykal, Lider Koç, Emin Yalın, Eren Açıkgöz, Barış Kol, Abdullah Temircan, Fatih Gültekin, Gurur Yazar, Hüseyin Akoğlu, Sedat Debreli, Onur Yavaş ve Mustafa Acar ile yollarımızı ayırdık. Bu oyuncuların yerlerini doldurmamız için 4 oyuncu daha transfer etmemiz gerekiyor” dedi.
Yorumlar (0)