Nazilli Belediyesi Okul Çevresi Ve Bahçelerini Düzenledi

Nazilli Mehmet Sofuoğlu İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Aslı Kılıç İle Okul Müdürü Burhannettin Yalçın, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’A Teşekkür Ziyaretinde Bulundu.

Aydın 15.01.2015, 12:08 18.02.2015, 22:59
Nazilli Belediyesi Okul Çevresi Ve Bahçelerini Düzenledi
Nazilli Mehmet Sofuoğlu İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Aslı Kılıç ile Okul Müdürü Burhannettin Yalçın, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Okul Müdürü Burhannettin Yalçın, Okul Aile Birliği Başkanı Aslı Kılıç ile Okul Aile Birliği Yönetimi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından inşaatı tamamlanarak 2014-2015 eğitim ve öğretim yılına yetiştirilen Mehmet Sofuoğlu İmam Hatip Ortaokulu’nun çevre düzenlemesi ve bahçe düzenleme çalışmalarını yapan Nazilli Belediyesi adına Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Haluk Alıcık, Belediye Başkanlığı görevine geldiği 2009 yılından bu yana Nazilli merkezde ve köylerinde pek çok okula imkânlar dâhilinde Nazilli Belediyesi olarak ihtiyaçlarını giderip eksiklerini tamamlaya gayret gösterdiğini ifade ederek, “Belediye olarak bu güne kadar tüm okullarımızda çalışmalarımız oldu. Gerek okulun iç mekânında gerekse çevre düzenleme çalışmalarında ve bazen de okulların malzeme eksiklerini giderdik. Bundan sonra da okullarımıza imkanlar dahilinde yardımlarımız ve desteklerimiz devam edecektir” dedi.
Yorumlar (0)
31°
açık