Müftü Aksu’dan Başkan Özakcan’a ziyaret - Haberi

Müftü Aksu’dan Başkan Özakcan’a ziyaret

Aydın İl Müftüsü Ercan Aksu, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı ziyaret etti.Geçtiğimiz Mayıs ayında eski müftü Ömer Kocaoğul’un emekliliğinin ardından Gümüşhane müftüsü iken Aydın’a atanan Ercan Aksu Efeler Belediye...

Müftü Aksu’dan Başkan Özakcan’a ziyaret

Aydın İl Müftüsü Ercan Aksu, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı ziyaret etti.

Geçtiğimiz Mayıs ayında eski müftü Ömer Kocaoğul’un emekliliğinin ardından Gümüşhane müftüsü iken Aydın’a atanan Ercan Aksu Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti.

Aydın’ı çok sevdiğini kaydeden Aydın İl Müftüsü Ercan Aksu, “Aydın insanları gibi sıcak bir memleket. Buraya atanmaktan mutlu oldum. Mesut başkanımıza vatandaşların ‘Efeler’in Mesut Ağabeyi’ diye hitap ettiğini duydum. Kendisi gerçekten bu ismi sonuna kadar hak ediyor. Kendisine görevinde kolaylıklar diliyorum” dedi.

Efeler Belediyesi olarak her kurum ve kuruluşa kapılarının her zaman açık olduğunu ifade eden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Bugüne kadar il ve ilçemizdeki tüm kurumlarla uyum içerisinde çalıştık. Bundan sonra da bu dayanışmamız sürecek. Müftülüğümüz ile de her zaman irtibat halindeyiz. Müftümüze nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuşarak Müftü Aksu’ya yeni görevinde başarılar diledi.
YORUM EKLE
banner486
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka