Liseli Gençlerden Güvenlik Güçlerine Taziye Ziyareti

İstanbul ve Kayseri’de güvenlik güçlerine yönelik hain saldırıların ardından Aydın’da vatandaşların yanı sıra öğrenciler polis merkezleri ve jandarma komutanlıklarına taziye ziyaretlerine devam ediyor. İncirliova’da bulunan Bahçeşehir...

Liseli Gençlerden Güvenlik Güçlerine Taziye Ziyareti
İstanbul ve Kayseri’de güvenlik güçlerine yönelik hain saldırıların ardından Aydın’da vatandaşların yanı sıra öğrenciler polis merkezleri ve jandarma komutanlıklarına taziye ziyaretlerine devam ediyor. İncirliova’da bulunan Bahçeşehir Anadolu Lisesi öğrencileri güvenlik güçlerine taziye ziyaretinde bulundu.
Bahçeşehir Anadolu Lisesi’ne temsilen bir grup öğrenci Okul Müdürleri Ömer Akın ve Müdürü Yardımcıları Cihan Bilinmez ile birlikte İncirliova’daki güvenlik güçlerine taziye ziyaretinde bulundu. Güvenlik güçlerine çiçek sunan öğrenciler polis ve askere yapılan hain saldırıdan duydukları üzüntüyü dile getirerek başsağlığı mesajlarını ilettiler.
Menfur terör saldırılarının milli birlik bilincini arttırdığını ve gençlerin bu olaylardan büyük dersler çıkarıp vatan için daha çok çalışması gerektiğini belirten Okul Müdürü Ömer Akın, “Her zaman polisimizin ve askerimizin yanındayız. Genel kültür ve fen ilimlerinin yanında gençlerimizin milli bilinçle yetiştirmek en büyük gayemiz. Çanakkale ruhunu yaşatacağımıza söz veriyoruz” dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren güvenlik güçleri liseli gençlere teşekkür ettiler.
YORUM EKLE