Kuşadası Oda Orkestrasından ‘Unutulmaz Film Müzikleri’ konseri

Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası "Unutulmaz Film Müzikleri" konseri ile sanatseverlerle buluştu.Türk ve dünya sinemasının önemli filmlerine ait müziklerin icra edildiği muhteşem konser, dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.Kuşadası...

Aydın 13.07.2017, 13:20
Kuşadası Oda Orkestrasından ‘Unutulmaz Film Müzikleri’ konseri

Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası "Unutulmaz Film Müzikleri" konseri ile sanatseverlerle buluştu.

Türk ve dünya sinemasının önemli filmlerine ait müziklerin icra edildiği muhteşem konser, dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Kuşadası Belediyesi Ada Kültür Merkezi’nde düzenlenen Unutulmaz Film Müzikleri konserine Kuşadası Belediye Meclis Üyeleri Fevziye Tekeroğlu, Canan İnanç ve çok sayıda sanatsever katıldı. Şef Hakkı Öztürk yönetiminde düzenlenen konserde James Bond, Leon, Back to The Future, Schindler’s List, Bodyguard, Star Trek, Issız Adam, Harry Potter, Selvi Boylum Al Yazmalım, Mission Imposible, Pink Panther, Hababam Sınıfı, Titanic ve Star Wars gibi Türk ve dünya sinemasının unutulmaz film müzikleri icra edildi. Kuşadalı sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde, müziklerine yer verilen filmlere ait sahnelerden oluşan sinevizyon gösterimi de geceye renk kattı.

Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası, 29 Temmuz’da Ada Kültür Merkezi’nde düzenlenecek İdil Biret konserinde sanatseverlerle bir kez daha buluşacak.
Yorumlar (0)
23°
açık