Hayırsever İşadamı Nurullah Kocabıyık Hayatını Kaybetti

Didim'e Bağlı Akbük Mahallesinde Tam Teşekküllü Bir Okul Armağan Eden, Didim Ticaret Odasına Yaptığı Bağışlarla Didim’e Bir Kültür Merkezi Kazandıran Hayırsever İşadamı Nurullah Kocabıyık, İstanbul'da Tedavi Gördüğü Hastanede Vefat Etti.

Aydın 21.12.2014, 20:18 18.02.2015, 22:59
Hayırsever İşadamı Nurullah Kocabıyık Hayatını Kaybetti
Didim’e bağlı Akbük Mahallesinde tam teşekküllü bir okul armağan eden, Didim Ticaret Odasına yaptığı bağışlarla Didim’e bir Kültür Merkezi kazandıran Hayırsever işadamı Nurullah Kocabıyık, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Akbük Nurullah Kocabıyık İlkokulu’nun kurucusu, Didim Ticaret Odasına yaptığı bağışlarla Didim’e bir Kültür Merkezi kazandıran Hayırsever işadamı Nurullah Kocabıyık, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Akbük Nurullah Kocabıyık İlkokulu Müdürlüğü yaptığı açıklamada, merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Nurullah Kocabıyık İlkokulu’nda şimdiye kadar çalışmış ve halen çalışmakta olan kişilere ve 1999 yılından itibaren kurumda öğrenim gören tüm öğrencilerine başsağlığı dileklerinde bulundu.

Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ ise hayırsever işadamı Nurullah Kocabıyık’ın ölümünü öğrenmelerinden dolayı üzüntü duyduklarını belirterek Kocabıyık’a Allah’tan rahmet dileyerek yakınlarına başsağlığında bulundu.

Merhum Nurullah Kocabıyık’ın cenazesi İstanbul-Kadıköy Şakirin Cami’nden kaldırılarak Karacaahmet Mezarlığında defnedildi.
Yorumlar (0)