Gençlik Merkezinden ‘Oyuncak Kardeşliği’ projesi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Aydın Gençlik Merkezi uyguladığı projelere bir yenisini daha ekleyerek ‘Oyuncak Kardeşliği’ projesinin startını verdi.Aydın Gençlik Merkezi Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiği...

Gençlik Merkezinden ‘Oyuncak Kardeşliği’ projesi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Aydın Gençlik Merkezi uyguladığı projelere bir yenisini daha ekleyerek ‘Oyuncak Kardeşliği’ projesinin startını verdi.

Aydın Gençlik Merkezi Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiği protokol kapsamında mahallelerdeki minik yürekler ile buluşmaya devam ediyor.

‘Oyuncak Kardeşliği’ projesi kapsamda gençlik liderleri, öğretmenler ve gönüllü gençler ile Aydın’ın Koçarlı ilçesindeki Dedeköy İlkokulunda öğrenimlerine devam eden minik öğrenciler ile bir araya gelindi. Gerçekleştirilen okul ziyaretinde Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Öncesi bölümünde öğrenimlerine devam eden gönüllü gençler, gençlik merkezinde atölye derslerinde yaptıkları oyuncakları minik yüreklere hediye etti. Ayrıca gençlik liderleri minik öğrencilere şapka ve kalem seti dağıtıp, birlikte çeşitli çocuk oyunları oynayıp, unutulmaz bir gün geçirdi.

Koçarlı Dedeköy İlkokulu öğrencileri geçirdikleri güzel anlar için gençlik merkezi yetkililerine teşekkür etti. - Ege Haber
YORUM EKLE