Genç turizmciler TEMA gönüllülerini ağırladı

Adnan Menderes Üniversitesi (adü) Turizm Fakültesi Öğrencileri, Tema Vakfı’nın Sürdürülebilir Bir Çevre Çalişmalarina Destek Verdi.

Aydın 02.11.2016, 09:55
Genç turizmciler TEMA gönüllülerini ağırladı
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Turizm Fakültesi öğrencileri, TEMA Vakfı’nın sürdürülebilir bir çevre çalışmalarına destek verdi.
Türkiye’de sürdürülebilir bir çevre oluşturma amacıyla hizmet veren sivil toplum kuruluşları arasında en önemli vakıflardan biri olan TEMA Vakfı’nın Kuşadası’ndaki gönüllüleri, Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencilerine bir sunum gerçekleştirdi.
ADÜ Turizm Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen etkinlikte TEMA Kuşadası Sorumlusu Nimet Demir, Yardımcıları Yiğit Girgin ve Hatice Altınışık, 600 binden fazla üyeyle gerçekleştirdikleri çalışmalarını özetledi. Sunumda Onursal Başkan Hayrettin Karaca’nın video mesajıyla organizasyonun amacına dikkat çeken katılımcılar, öğrencilerin sorularını cevapladı.
TEMA yetkilileri daha sonra ana binaya geçerek burada açtıkları stantla öğrencilerle gün boyu iletişim kurdu. Öğrencilere vakfın ilke ve gayelerini açıklayarak, ileriki projeler için kendilerinden destek sözü aldı.
Yorumlar (0)
24°
açık