Gazeteci konuklar Başkan Çerçioğlu’na hayran kaldı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu(TGF) 52’nci Başkanlar Konseyi için TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, AGC Başkanı Semra Şener, Türkiye’nin çeşitli illerinden cemiyet başkanları, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu...

Gazeteci konuklar Başkan Çerçioğlu’na hayran kaldı
Türkiye Gazeteciler Federasyonu(TGF) 52’nci Başkanlar Konseyi için TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, AGC Başkanı Semra Şener, Türkiye’nin çeşitli illerinden cemiyet başkanları, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
Başkan Çerçioğlu konuklarını “Aydınımıza hoş geldiniz” diyerek tek tek karşıladı. Cemiyet başkanları, Başkan Çerçioğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsederken “Biz Sayın Başkanı Nam-ı değer Topuklu Efe olarak tanıyoruz. Özlem Çerçioğlu’nun hizmetlerini ve başarıları yakından takip ediyoruz. Aydın iline kadın eli değdiği belli olmuş. Sayın başkanın başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştular.
Başkanlar Konseyi için konfederasyon üyeleri ve cemiyet başkanları Başkan Çerçioğu ile fotoğraf çektirmek için adeta birbiriyle yarıştı.
Başkan Çerioğlu Vals Yaptı
Gazeteciler için Büyükşehir Belediyesi sergi salonunda kokteyl veren Başkan Çerçioğlu’nun vals yapması büyük alkış aldı.
Başkan Çerçioğlu, Türkiye Gazeteciler Federasyonu 52. Başkanlar Konseyi Toplantısına ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Türkiye’nin ilimize gelen cemiyet başkanlarına, gazetecilere Efeler diyarı Aydınımıza hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.
Daha sonra cemiyet başkanları ve konfederasyon üyeleri Merhum Başbakan Adnan Menderes’in memleketi Çakırbeyli’yi ziyaret etti. Başkan Çerçioğlu, Adnan Menderes Anı Müzesi’ni gezen konuklara muhtar Mehmet Demir ile birlikte bilgiler verdi.
YORUM EKLE