Erdem’den iddialara karşı suç duyurusu

Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Chp Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’a Yönelik Saldırının Azmettirici Olduğu Sosyal Medyadaki İddialara Suç Duyurusunda Bulunacağını Bildirdi.

Erdem’den iddialara karşı suç duyurusu
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’a yönelik saldırının azmettirici olduğu yönünde sosyal medyada yer alan iddialarla ilgili olarak suç duyurusunda bulunacağını bildirdi.
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, yaptığı açıklamada, ”CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Sayın Bülent Tezcan’a yapılan saldırıyı hem sosyal medyada hem de basın açıklaması ile şiddetle kınamıştık. Yine tekrar ediyorum ki; sebebi her ne olursa olsun bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bu saldırıdan sonra Sosyal Medya’da takma isimlerle genelde Aydın Büyükşehir Belediyesi’ni destekleyen paylaşımlarda bulunan bir hesaptan şahsıma alçakça iftira atılmaya çalışılmış ve bu saldırı olayı benimle ilintilendirilmeye çalışılmıştır. Bu paylaşımı yapan hesap hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Bu paylaşımı yapanları-yaptıranları nefretle kınıyoruz. İnşallah yargı bu alçakları ortaya çıkardığında arkasındaki bağlantılara da ulaşılacak. Devletin kurumları bu konuda titiz çalışma yapacaktır. Sayın Bülent Tezcan’a, ailesine ve CHP örgütlerine geçmiş olsun dileklerimi bir kez daha iletiyoruz” dedi.
YORUM EKLE