Düğünü Bırakıp Mitinge Geldiler

Fatıma Aydemir Ve Yasin Fidan Çifti Düğünü Bırakıp Mitinge Geldi

Aydın 06.08.2014, 23:59 18.02.2015, 23:00
Düğünü Bırakıp Mitinge Geldiler
Cumhurbaşkanı adayı başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Aydın mitingi renkli geçti. İstasyon Meydanı’nda düzenlenen mitinge Adnan Menderes’i Rahmetle yad ederek başlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Aydın’da yoğun ilgi gördü. Başbakan Erdoğan’ı Fatıma Aydemir isimli gelin gelinliği ile izledi.

Başbakan Erdoğan’ın saat 15:00’te başlayacak olan mitingi yaklaşık 2 saatlik gecikme ile başladı. Aşırı sıcak nedeniyle mitinge gelen pek çok kişi fenalaşınca sağlık çadırına kaldırınca mitingin en renkli simaları ise bugün düğünleri olan Fatıma Aydemir-Yasin Fidan çifti oldu. Düğünü bırakıp damat Yasin Fidan’ı da yanına alarak gelinliği ile mitinge katılan Fatıma Aydemir miting alanının arka tarafında Başbakan Erdoğan’ı dinledi. Yoğun ilgi gören Fatıma-Yasin Fidan Çifti yoğun ilgi gördü.

Aydın’ın Çine ilçesinde yaşayan 82 yaşındaki Kore Gazisi Mustafa Güler, Başbakan Erdoğan’ı dinlemeye Gazi madalyaları ile katıldı. Öte yandan aşırı sıcak nedeniyle fenalık geçiren bir bayanın fotoğrafını çeken gazeteci Cem Ulucan bayanın eşi Fatih Ö. tarafından darp edildi. Başından yaralanan gazeteci Ulucan Sağlık Çadırı’nda yapılan ilk müdahalenin ardından görevine devam etti.

Havanın aşırı sıcak olması nedeniyle miting alanındaki vatandaşların üzerine sürekli fıskiyelerle serinletici gül suyu karışımlı serinletici su sıkıldı. Yaklaşık 1.5 saat süren mitinge 62 kişi fenalaşarak sağlık çadırına kaldırıldı.
Yorumlar (0)