Didimspor kendi tesislerine kavuştu

Aydın 1. Amatör kümede Didim adına mücadele edecek olan Didimspor’un sosyal tesisleri ve hizmet binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.Açılışa Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Adalet Eski Bakanı Seyfi Oktay, Belediye Başkan yardımcısı...

Aydın 06.08.2017, 13:09
Didimspor kendi tesislerine kavuştu

Aydın 1. Amatör kümede Didim adına mücadele edecek olan Didimspor’un sosyal tesisleri ve hizmet binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılışa Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Adalet Eski Bakanı Seyfi Oktay, Belediye Başkan yardımcısı Salih Bankoğlu, AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü, Belediye Meclis Üyelerinden AK Partili Maşallah Subaşı, Cemal Engil ve CHP’li Vedat Ege, Didim EKK Başkanı Ali İhsan Kubaliç, Ticaret Odası Meclis Üyeleri, AK Parti ilçe yöneticileri, Didimspor Kulüp Başkanı Kadir Akar ve yönetim kurulu üyeleri, sporcular ve davetliler katıldı.

Tesislerin açılışında konuşan Didimspor Kulüp Başkanı Kadir Akar tesislerin Didim’e ve Didimspor’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, katkı sunan ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ise bu tür hizmetlerin önemli olduğunu ve kolay olmadığını belirterek “Başkana ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu tür işler Didim’e ve Didimli gençler için önemli. Spor ve futbol çok önemli. Futbolu hepimiz seviyoruz ama hep başarı isteniyor. Önemli olan altyapıya önem vermek ve gençleri yetiştirmek lazım. Bu iradeyi gördüğüm için de hayırlı olsun, maçlara gidip takımlarımıza destek verelim. Didim Belediyesi ve şahsım adına tüm ekibinize teşekkür ediyorum.”dedi. Konuşmaların ardından açılış kurdelası kesildi ve tesisler gezildi.
Yorumlar (0)