Didimliler su zammına tepkili

Didim’de Birleşik Haziran Hareketi çatısı altında bir araya gelen Didimliler, Aydın Büyükşehir Belediyesinin suya yönelik zammı geri alması için imza kampanyası başlattı.Didim’de suya yapılan zammın kaldırılması için imza kampanyası...

Didimliler su zammına tepkili
Didim’de Birleşik Haziran Hareketi çatısı altında bir araya gelen Didimliler, Aydın Büyükşehir Belediyesinin suya yönelik zammı geri alması için imza kampanyası başlattı.
Didim’de suya yapılan zammın kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı. Birleşik Haziran Hareketi çatısı altında bir araya gelen Didimliler ilçede değişik gün ve yerlerde açtıkları standlarla su zammına karşı imza kampanyası gerçekleştiriyor. Didim’de son yapılan zamla suyun tonunun akıl almaz bir fiyata geldiğini ifade eden Birleşik Haziran Hareketi üyesi Emekli öğretmen Haydar Pınarbaşı “İlçedeki Çarşamba ve Cumartesi günü kurulan pazaryerlerinde kentin değişin noktalarında imza kampanyasını devam ettireceğiz. Toplanan imzaları da Aydın BŞB’ye bağlı ASKİ’ye ileteceğiz. Didimlilerin zamma karşı tepkisi aynı; ilgiden de memnunuz.”dedi.
YORUM EKLE