Didim’den Mehmetçiklere moral ziyareti gerçekleştirilecek

Didim Birlik ve Kardeşlik Çağrı Derneği üyeleri, Suriye’nin Afrin bölgesinde sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı’ndaki aki Mehmetçiklere moral ve destek amacıyla Hatay’a gidilecek.Suriye’nin Afrin kentinde devam eden harekata katılan Mehmetçiklere...

Didim’den Mehmetçiklere  moral ziyareti gerçekleştirilecek

Didim Birlik ve Kardeşlik Çağrı Derneği üyeleri, Suriye’nin Afrin bölgesinde sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı’ndaki aki Mehmetçiklere moral ve destek amacıyla Hatay’a gidilecek.

Suriye’nin Afrin kentinde devam eden harekata katılan Mehmetçiklere yönelik gerçekleştirilen moral ziyaretlerine Didim’den de katılım sağlanacak. Didim Birlik ve Kardeşlik Çağrı Derneği tarafından düzenlenen moral ve destek ziyareti için 16 Mart Cuma günü saat 17:00’de Kaymakamlık önünden hareket edilecek. Dernek Başkanı Ragıp Özdemir "Ülke genelinde zeytin dalı operasyonundaki mehmetçiklere yönelik moral ve destek ziyaretine Didim’den de katılım sağlayacağız. Cuma günü hareket edilecek. Cumartesi günü Mehmetçiklerimiz için kurban kesilecek ve Pazar günü Didim’de olunacak. Şu an 50 kişilik bir kafileyle yola çıkmayı planlıyoruz" dedi.
YORUM EKLE