Didim’de velilerden Afrin şehitlerinin ailelerine örnek duyarlılık

Didim Atatürk İlkokulu, okul aile birliği örnek bir duyarlılığa imza atarak, kermesten elde ettikleri geliri, Afrin’de şehit düşen Mehmetçiklerine ailelerine gönderecek.Didim Atatürk İlkokulu Okul aile birliği üyeleri, “Atatürk İlkokulu...

Didim’de velilerden Afrin şehitlerinin ailelerine örnek duyarlılık

Didim Atatürk İlkokulu, okul aile birliği örnek bir duyarlılığa imza atarak, kermesten elde ettikleri geliri, Afrin’de şehit düşen Mehmetçiklerine ailelerine gönderecek.

Didim Atatürk İlkokulu Okul aile birliği üyeleri, “Atatürk İlkokulu Afrinde Mehmetçiğin yanında “ adıyla bir kermes gerçekleştirdi. Merkez camii önünde gerçekleştirilen kermeste Okul aile birliği üyeleri ve veliler tarafından hazırlanan yiyecek ve içecekler cüzi miktarlarda satışa çıkartıldı.

Kermesle ilgili olarak bilgiler veren Okul Aile birliği Başkanı Dilek Kaya Yıldırım “Suriye’de şehit olan askerlerimize nasıl destek olabileceğimizi düşündük. Okul aile birliği olarak böyle bir çalışmayla katkıda bulunmak istedik. Onların yakınlarına ve onlara nasıl ulaşabileceğimizi düşündük. Bizde bir kermes düzenleyelim ve onlarla bir gönül bağı oluşturmak adına yapacağımız bağışları Milli Eğitim Bakanlığımızla ulaştırmayı düşündük. Bunun içinde böyle bir etkinliğe imza attık. Umarım başarılı ve umut verici oluruz. Bu kapsamda bize destek olan okul yönetimine ve okul aile birliği üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE