Didim’de Türk Eğitim Sen üyelerinden güvenlik güçlerine moral ziyareti

Türk Eğitim-Sen Didim Yönetim Kurulu üyeleriyle son yaşanan terör olayları sebebiyle güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla İlçe Emniyet Müdürü Özgür Selçuk ve İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Kabakçı’yı ziyaret etti.Ülkemizde...

Didim’de Türk Eğitim Sen üyelerinden güvenlik güçlerine moral ziyareti
Türk Eğitim-Sen Didim Yönetim Kurulu üyeleriyle son yaşanan terör olayları sebebiyle güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla İlçe Emniyet Müdürü Özgür Selçuk ve İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Kabakçı’yı ziyaret etti.

Ülkemizde yaşanan son terör olaylarında şehit olan güvenlik güçlerimizin acısı devam ederken Türk Eğitim Sen Didim yönetim kurulu üyeleri güvenlik güçlerine moral vermek ve birliktelik mesajı vermek amacıyla İlçe Emniyet Müdürü Özgür Selçuk ve İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Kabakçı’yı ziyaret etti.
Ziyaretlerin içeriğine değinen Türk Eğitim Sen Didim Temsilcisi Hüseyin Tunç, terörün ve destekçilerinin hiçbir zaman amacına ulaşamayacağına değinerek, “Mefhum saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allahtan rahmet tüm milletimize de başsağlığı diliyorum. Terör örgütleri bilmelidirler ki yapacakları hiçbir hain saldırı milletimizin direncini kıramayacak. Türk polisimizin ve askerimizin her zaman yanındayız. Ülkemizin başı sağ olsun” dedi.
YORUM EKLE