Didim’de Polis Haftası etkinlikleri

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yıldönümü dolayısıyla Didim İlçe Emniyet Müdürlüğünce bir kutlama gerçekleştirildi.Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilen kutlamaya Didim Kaymakamı Mehmet Türköz,...

Didim’de Polis Haftası etkinlikleri

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yıldönümü dolayısıyla Didim İlçe Emniyet Müdürlüğünce bir kutlama gerçekleştirildi.

Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilen kutlamaya Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Didim Garnizon Komutanı Çetin Gülseven, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Didim Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Çoban, Didim İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Kabakçı, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, Siyasi parti ilçe başkan ve yöneticileri ile sivil toplum kuruluşların başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Serkan Demircioğlu tebrikleri kabul etti. Kutlamalar kapsamında bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve akabinde İstiklal Marşı okundu. İlçe Emniyet Müdürü Demircioğlu Emniyet Müdürlüğü bahçesindeki Atatürk heykeline çelenk koydu; ardından kokteyle geçilerek konuklara ikramlarda bulunuldu.
YORUM EKLE