Didim Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Erul’un Mutlu Günü

Didim Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Erul’un Kızı Gülen İle Manisa’lı Özcan Topçu’nun Oğlu Cihangir Nişanladı. Genç Çifti Bu Özel Günlerinde Ailesi Ve Sevenleri Yalnız Bırakmadı.

Didim Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Erul’un Mutlu Günü

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Erul’un kızı Gülen ile Manisa’lı Özcan Topçu’nun oğlu Cihangir nişanladı. Genç çifti bu özel günlerinde ailesi ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Şerif- Cansel Erul çiftinin kızları Gülen Erul ile Manisa’nın Akhisar İlçesinde oturan Özcan-Cemile Topçu’nun oğlu Cihangir Topçu nişanlandı.
22 Kasım Cumartesi günü saat 20:00’de Belediye Düğün salonunda gerçekleşen nişanda Erul ailesi gelen konuklarıyla tek tek ilgilendi. Nişana Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu ve eşi ile yönetim kurulu üyeleri ve eşleri, Didim 75 Gençlik Oluşumu üyeleri, Erul ve Topçu ailesi, akrabaları ve dostları katıldı. Gülen ve Cihangir çifti ilk danslarının ardından sevenleriyle doyasıya eğlendi. Gecede genç çiftin nişan yüzüklerini Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu takarken genç çifte mutluluklar diledi. Nişan etkinliği gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 22:59
YORUM EKLE