Didim AK Parti, 75 Gençlik’i ağırladı

Didim 75 Gençlik Derneği yönetim kurulu ve üyeleri, AK Parti Didim İlçe Teşkilatı’na iade-i ziyarette bulundu.AK Parti İlçe binasındaki iade-i ziyarette Didim 75 Gençlik Dernek Başkanı İzzet Sirel ve üyeleri, İlçe Başkanı Cenk Ünlü,...

Didim AK Parti, 75 Gençlik’i ağırladı
Didim 75 Gençlik Derneği yönetim kurulu ve üyeleri, AK Parti Didim İlçe Teşkilatı’na iade-i ziyarette bulundu.
AK Parti İlçe binasındaki iade-i ziyarette Didim 75 Gençlik Dernek Başkanı İzzet Sirel ve üyeleri, İlçe Başkanı Cenk Ünlü, Belediye Meclis üyeleri ile İlçe yöneticileri karşıladı. Ziyarette Dernek Başkanı Sirel, İlçe Başkanı Ünlü’ye üzerinde Osmanlı arması olan şilt hediye etti.
Ziyaretin iade-i ziyaret olduğunu kaydeden Sirel, dernek olarak kendilerinin her kesime kapılarının açık olduğunu, kendilerini ziyaret edip sorunlarını dinleyen ve görüşlerini alan herkesime bu tür ziyaretler yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi.
Sirel Didim’e bir şeyler katmak için bu derneği kurduklarını belirterek 7 kişiyle kurulan derneğin üye sayısının her geçen gün arttığını söyledi.
AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü ise yapılan ziyaretten dolayı teşekkür edip, Didim için sadece siyaset anlamında değil sivil toplumunda bir şey yapabileceğini ve bunu da 75 Gençlik derneğinde gördüklerini belirtip çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette Didim ve ülke konularında görüş alış verişinde bulunuldu.
YORUM EKLE