Dernekler Müdürlüğü Aydınspor 1923'Ü Denetledi

Efe’Nin Temposu Yüksek

Dernekler Müdürlüğü Aydınspor 1923'Ü Denetledi

Spor Toto 2.Lig’de mücadele eden Aydınspor 1923’ün yeni yönetimi tempoyu yüksek tutuyor.
Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) ile futbol ve spor kurumlarını ziyaretlerine başlayan Efeler’in yönetimi Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Aydın Şubesi ve Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü de ziyaret etti. ASKF ve TÜFAD’a gerçekleştirilen ziyaretler fikir alış-verişi şeklinde geçerken, GSHİM, Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Efeler Belediyesi’nden ise taleplerde bulundu.
GSHİM ve BŞB’den Mukan Perinçek Stadı’nı isteyen Aydınspor 1923 yönetimi, Efeler Belediyesi’nden ise Çeştepe Belediyesi’nde bulunan halı sahaların ve düğün salonlarının tahsisini istedi.

EN GEÇ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA TOPLANACAKLAR
ASKF ve TÜFAD ziyaretlerinde Başkan Şahin Kaya, Aydın’daki amatör takımların önemine dikkat çekmişti. Aydınlı yetenekli futbolcuları, geçmişte olduğu gibi Aydın dışına kaçırmak istemediklerini ifade eden Aydınspor 1923’ün Başkanı Şahin Kaya, önümüzdeki günlerde amatör kulüp başkanları ve antrenörler ile toplantı yapacaklarını kaydetti. Toplantıda Aydınspor 1923’ün amatör kulüp başkanlarının sorunlarını dinlemesi bekleniyor. Toplantının, en geç önümüzdeki hafta yapılması bekleniyor.
Öte yandan, bir dönem Bucaspor başkanlığı için adı geçen Şahin Kaya, Bucaspor’un göreve gelen yeni yönetimini dün İzmir’de ziyaret etti. Aydınspor 1923 yönetiminde bu gelişmeler yaşanırken İl Dernekler Müdürlüğü yetkililerinin kulübe gelerek denetleme yaptığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE