Cinnet Getiren Kadın Mahalleyi Ayağa Kaldırdı

Kuşadası’nda Cinnet Getirdiği İleri Sürülen Bir Kadın, Evindeki Tüm Eşyaları Sokağa Fırlattı. Ortalığı Savaş Alanına Çeviren Kadın; Polis, Sağlık Ekipleri Ve Komşuları Tarafından Güçlükle Sakinleştirildi.

Cinnet Getiren Kadın Mahalleyi Ayağa Kaldırdı
Kuşadası’nda cinnet getirdiği ileri sürülen bir kadın, evindeki tüm eşyaları sokağa fırlattı. Ortalığı savaş alanına çeviren kadın; polis, sağlık ekipleri ve komşuları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası şehir merkezindeki Camikebir Mahallesi Cemal Altay Sokak’ta 4 katlı bir binanın 2. katında eşiyle birlikte yaşayan ve psikolojik sorunları bulunduğu ileri sürülen N.G isimli kadın, bir anda evindeki tüm eşyaları balkondan sokağa atmaya başladı. Önce çiçekleri fırlatan N.G. daha sonra evin koltukları da dahil olmak üzere eline geçen her eşyayı sokağa fırlattı. Olay sırasında binanın altında bulunan kahvehanede oturan bir kişi atılan eşyalardan aldığı darbeyle omzundan ve başından yaralandı. Cemal Altay Sokağı’nın savaş alanına dönmesine yol açan olay sırasında çok sayıda polis ve 112 sağlık ekipleri cinnet getirdiği ileri sürülen kadına müdahale etmek istedi. Yapılan konuşmalara rağmen N.G.’nin eşyaları sokağa atmayı sürdürmesi ve sakinleşmemesi üzerine de polis ekipleri evin kapısını kırarak içeri girdi. Komşularının da yardımıyla bir türlü sakinleştirilemeyen N.G. polis tarafından evden çıkarılarak, ambulansa konuldu. N.G. Kuşadası Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, komşuları N.G.’nin sinir hastası olduğunu ve bu nedenle kendini kaybettiğini iddia etti.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 22:59
YORUM EKLE