Çine Madranspor'a Kupayı Getiren Gözyaşları

Kupayı Getiren Gözyaşları

Çine Madranspor'a Kupayı Getiren Gözyaşları
Bölgesel Amatör Lig finalinde Manisa Belediyespor’u mucizevi şekilde son 10 dakikada kaydettiği gollerle 3-2’lik skorla mağlup eden Çine Madranspor’da sevinç sürüyor. 10 kişi kalmasına ve 2-1’lik skorla mağlup duruma düşmesine rağmen, şampiyonluğu getiren golleri kaydeden kaptan Kadir Söylemez, o anları anlattı.

Karşılaşma 2-1’e geldiğinde santrayı bir türlü yapamadıklarını belirten Kadir, şunları söyledi: “Golü yediğimiz penaltı pozisyonunda penaltıyı gerektiren bir şey yoktu. 10 kişi de kalmıştık. Oktay, haksız yere atılmıştı. Hakeme karşı çok sinirliydik. Maçın öncesinde aldığımız duyumlar vardı. Ancak, bu kadar kolay bize karşı döneceğini tahmin edememiştik. Manisa Belediyespor’dan bu sezon bize gelen Erkan takımdan haksızlıklarla ayrılmıştı. Maç öncesinde de neler yaşadığını anlatmıştı. O’nun ağladığını gördüm. Muhittin, topu santraya getirdi. O da ağlıyordu. Manzarayı görünce benim de gözlerim doldu. Ayrıca, tribünler karışmıştı. O anda, takımımız maçı kaybetmemesi gerektiğini daha iyi anladı. Gerekeni yaptık”

Bu sezon bir çok maçta 10 kişi kaldıklarını hatırlatan Kadir, “10 kişi kalmamıza rağmen, bir çok maçta çok iyi mücadele ettik. Kazandığımız, maçlarda oldu. Emre oyuna girdikten sonra topu ileriye taşımamızda büyük yardımı oldu. Zaten, ikinci golün ortasını da o yaptı. İkinci golün ardından kazanacağımıza daha çok inandık. 3.golü ise anlatamıyorum. Sadece yaşanacak bir andı. Çalıştığımız pozisyonlarda goller bulduk. Kazandık, çok mutluyuz. Maç sonundaki sevinç çok büyüktü” diye konuştu.

YAŞ SINIRINA TAKILIYOR
33 yaşında olduğu için 3.Lig’de yaş sınırına takıldığını belirten Kadir, “Yaş sınırı kuralı değişmezse oynamam imkansız. Şu anda transferi düşünmüyorum. Şampiyonluğun tadını çıkarıyoruz. Bize verilen şampiyonluk primi sözü var. Takım olarak bu sözün tutulmasını, tüm Çineli işadamlarının hak eden takımımıza destek olmasını istiyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE