Büyükşehirden Nazilli’ye yol hamlesi

Aydın Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Nazilli’de yol yapım çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi, Nazilli’nin en işlek caddelerinden olan Hürriyet Caddesi ile Atatürk Bulvarı’nda...

Büyükşehirden Nazilli’ye yol hamlesi
Aydın Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Nazilli’de yol yapım çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi, Nazilli’nin en işlek caddelerinden olan Hürriyet Caddesi ile Atatürk Bulvarı’nda sıcak asfalt çalışması yapıyor.
Aşama aşama gerçekleştirilen çalışmalarda Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Atatürk Bulvarı ve Hürriyet Caddesi üzerinde toplam 20 bin metrekare sıcak asfalt çalışması yapılırken Hürriyet Caddesi’nin Belediye Meydanı ile tren yolu arası sıcak asfalt kaplaması tamamlandı. Diğer etapta tren yolu ile Dörtyol kavşağı arası asfalt çalışmaları devam ederken daha sonraki etapta Atatürk Bulvarına geçilecek.
Nazilli halkı, Nazilli’nin en önemli ve en işlek caddelerini asfaltlayarak ulaşımda yol kalitesini yükselten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ettiler.
YORUM EKLE