Bozdoğan’da 2,5 kilo esrar ele geçirildi

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde alınan bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri bir evde yaptığı aramada 2,5 kilo esrar ele geçirdi.Bozdoğan ilçesine bağlı Örtülü Mahallesi’nde ikamet eden B.D’nin evinde uyuşturucu madde bulundurduğu...

Bozdoğan’da 2,5 kilo esrar ele geçirildi
Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde alınan bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri bir evde yaptığı aramada 2,5 kilo esrar ele geçirdi.

Bozdoğan ilçesine bağlı Örtülü Mahallesi’nde ikamet eden B.D’nin evinde uyuşturucu madde bulundurduğu duyumunu alan jandarma ekipleri harekete geçti. Yapılan çalışmalarda B.D’nin evinde uyuşturucu madde olduğu ve bu uyuşturucu maddeyi uyuşturucu bağımlısı şahıslara sattığı tespit edildi.

Adli makamlardan arama kararı ile B.D’nin ev ve eklentilerinde narkotik köpek unsuru ile yapılan aramada 2,5 kilogram kubar esrar, uyuşturucu maddeyi ölçmede kullanılan 1 adet hassas terazi, 1 adet ruhsatsız av tüfeği ve 69 adet av fişeği ele geçirildi. Elde edilen deliler ışığında B.D isimli şahıs adli makamlara çıkarılmak üzere gözaltına alındı.
YORUM EKLE