Başkan Ozan’dan Karpuzlu Belediyespor’a teşekkür

Karpuzlu Belediye Başkanı Ve Karpuzlu Belediyespor Onursal Başkanı Tuğrul Ozan, Kısıtlı İmkanlara Rağmen Gösterdikleri Başarı Nedeniyle Karpuzlu Belediyespor Yönetimi, Teknik Heyet Ve Futbolcular İle Taraftarlarına Teşekkür Etti.

Başkan Ozan’dan Karpuzlu Belediyespor’a teşekkür
Karpuzlu Belediye Başkanı ve Karpuzlu Belediyespor Onursal Başkanı Tuğrul Ozan, kısıtlı imkanlara rağmen gösterdikleri başarı nedeniyle Karpuzlu Belediyespor yönetimi, teknik heyet ve futbolcular ile taraftarlarına teşekkür etti.
Başkan Ozan, yaptığı açıklamada; “Bizle bu yıl Bölgesel Amatör Liginde ilk defa mücadele etmemize rağmen, gerçekten başarılı olduk. Kısıtlı bir bütçe ile 10-15 misli bütçelerle kurulmuş takımlarla mücadele ediyoruz. Puan tablosuna baktığımız zaman ilk yarıyı 8’ci sırada tamamlayıp gerçekten büyük bir başarıya imza attık. Genç bir kadroyla sahaya çıkıp 3-4 maç başı ve maç pirimi iç sahada olmasına rağmen aslanlar gibi mücadele eden sporcularımıza teşekkürlerimi sunarım. Bizler bu ruhla mücadeleye devam edeceğiz. Devre arası ara transfer sezonunda gençlere kapımız her zaman açıktır. Bölgesel Amatör Lig vitrininden faydalanmak isteyen gençlerle ve mevcut kadromuzla lige devam edeceğiz. ilk yarı sonucunda büyük bir başarıya imza atan Karpuzlu Belediyespor antrenörlerine, futbolcularına, yöneticilerine ve taraftarlarımıza teşekkürlerimi sunarım” dedi.
YORUM EKLE