Başkan Özakcan’dan başsağlığı ve moral ziyareti

İstanbul Beşiktaş’ta Gerçekleştirilen Ve Çoğunluğu Çevik Kuvvet Personeli Olan Polislerin Şehit Düştüğü, Sivil Vatandaşların Hayatını Kaybettiği Terör Saldırısı Sonrası Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti.

Başkan Özakcan’dan başsağlığı ve moral ziyareti

Kütahya'nın 3 bin nüfuslu ilçesinde 12 bin kitaplı örnek kütüphane halk tarafından büyük ilgi görüyor. Şaphane ilçesinde belediye binasının üst katında olan kütüphaneyi çevre ilçelerden de kaynak için ziyaret edenler oluyor.

Halk Kütüphanesi Müdürlüğü çok ciddi bir çalışma yaparak kitap sayısını 12 bin gibi ciddi bir rakama çıkardığını belirten Kaymakam Lütfullah Göktaş, ’’Şaphane halkı bu konuda oldukça hassas ve kütüphaneden yararlanmasını biliyor. İlçe halkının kütüphaneye olan ilgi ve alakası bizleri de oldukça sevindiriyor. Biliyoruz ki okuyan ve araştıran bir toplum geleceğe emin adımlarla yürür. Bu kapsamda halka hizmet için elinden geleni yapan Kütüphane yönetimimize teşekkür ediyorum. Kütüphanemize elimizden gelen desteği bizde vereceğiz’’ dedi. (YD-EFE)

YORUM EKLE