Başkan Özakcan, Aydın Bik Müdürü Akoğlu’nu Ağırladı

Basın İlan Kurumu (BİK) Aydın Şube Müdürü Özer Akoğlu, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı Makamında Ziyaret Etti

Aydın 14.01.2015, 09:36 18.02.2015, 22:59
Başkan Özakcan, Aydın Bik Müdürü Akoğlu’nu Ağırladı
Basın İlan Kurumu (BİK) Aydın Şube Müdürü Özer Akoğlu, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti.

Basın İlan Kurumu’nun çalışmaları hakkında çeşitli bilgiler veren Müdür Akoğlu, “Efeler Belediye Başkanı M.Mesut Özakcan’ı ziyaret ederek hem tanışmak istedik hem de kurumlarımızın çalışma sistemi hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Elimizden geldiği kadar kurumlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. İşleri zor değil, kolay kılmaya çalışıyoruz. Efeler Belediyesi ile zaten çok üretken bir çalışma sistemi içerisindeyiz. Dolayısıyla Başkanımızın nezdinde tüm Efeler Belediyesi çalışanlarını kutluyorum” ifadesini kullandı.

Düzenlenen ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Özakcan da, “Basın bizler için en önemli kanallardan bir tanesi. Belediye olarak yapmış olduğumuz faaliyetleri halkımıza anlatan en önemli pencerelerden bir tanesi. Vatandaşlarımızın bizim yaptığımız çalışmaları değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan öğrenmeleri ve onlardan bilgi almaları bizim için artı bir değer oluşturuyor. Bundan dolayı ben yapmış oldukları çalışmalardan ötürü basınımıza teşekkür ediyorum. Basın İlan Kurumunun Aydın’a şube açılması ile birlikte resmi ilan ve Reklam çalışmalarında daha düzenli bir sisteme geçildi. Başta kurum müdürü olmak üzere tüm çalışanlarına başarılar diliyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
23°
açık