Başkan Kılınç, yaşam alanı projesinin startını verdi

AK Parti’li Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç’ın seçim vaatleri arasında yer alan ‘Köşk Deresi Islah’ projesinin rekor sürede tamamlanmasının ardından ‘Yaşam Alanı’ projesinin startı verildi.Köşk Çayı’nın Bin...

Başkan Kılınç, yaşam alanı projesinin startını verdi
AK Parti’li Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç’ın seçim vaatleri arasında yer alan ‘Köşk Deresi Islah’ projesinin rekor sürede tamamlanmasının ardından ‘Yaşam Alanı’ projesinin startı verildi.
Köşk Çayı’nın Bin 187 metrelik bölümü ıslah edilirken Başkan Kılınç, ‘söz verir yerine getiririz’ dedi. Köşk’ün AK Partili Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç’ın seçim vaatleri arasında yer alan Köşk Çayı Islah Çalışması Baklaköy Mahallesine kadar toplam 1. 687 metrelik uzunluk kısım taş duvar örümü ve settin her iki tarafı ve çevresi korkuluklarla kaplanan derenin ıslah çalışması tamamlandı.
“Şimdi Sırada Yeni Yaşam Alanı Projesinde”
Çay ıslahının ardından Yeni Yaşam Alanı Projesinin başlandığını ifade eden Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, “İlçemiz içersinden geçen 1.187 metrelik Köşk Çayı Islah Çalışmasını Baklaköy Mahallesine kadar uzatarak toplamda 1.687 metre olarak ilçemize kazandırdık. Şimdi sırada çevre yürüyüş yolu, bisiklet ve koşu yolları ile ağaçlandırma çalışmasını da gerçekleştirerek vatandaşımızın kullanımına sunacağız. Biz seçim döneminde halkımıza Köşk Çayı ile ilgili ıslah ve yaşam alanı projemiz olduğunu söyledik ve bugün bu projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Söz verdiğimiz Köşk’e kazandırmamız gereken tüm çalışmaları gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Her şey Köşk için” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE